|
Wisłocki jako jedyna osoba przy stole wyglądała na przypadkowa, bo na wyobcowaną z tego towarzystwa. Reszta robiła to co zwykle odstawiała w TS. Wisłocki miał jakieś nerwowe tiki, uśmieszki, które kryły niepewność, a poza tym dobrze wie klogo mu posadzili po bokach. Cyrk.
Ostatnio edytowane przez adfurle : 05.01.2019 o godz. 10:11.
|