|
Leśnodorski w razie sukcesu zyskuje sławę zbawcy dwóch polskich klubów. W razie porażki zyskuje tylko sympatię. Jest to świetna reklama dla jego kancelarii.
Bajeczki o przejmowaniu piłkarzy dla Legii sobie darujcir, my niedługo nie będziemy mieli piłkarzy... Pisanie zresztą o "naszych" piłkarzach to kpina w tej sytuacji.
Przy czym ja nie wierzę że się uda, ale doceniam intencje.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.01.2019 o godz. 10:10.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|