Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17258
Stary 05.01.2019, 10:06
Leśnodorski w razie sukcesu zyskuje sławę zbawcy dwóch polskich klubów. W razie porażki zyskuje tylko sympatię. Jest to świetna reklama dla jego kancelarii.

Bajeczki o przejmowaniu piłkarzy dla Legii sobie darujcir, my niedługo nie będziemy mieli piłkarzy... Pisanie zresztą o "naszych" piłkarzach to kpina w tej sytuacji.

Przy czym ja nie wierzę że się uda, ale doceniam intencje.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.01.2019 o godz. 10:10.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując