Cytat:
Nie rozumiem rozczarowań i irytacji po konferencji. Przecież Wisła cały czas jest oplątana mackami TS'u i nie po to bandyci wprowadzili większość delegatów żeby teraz na władze Wisły wybierać obcych (czyt. nie reprezentujących ich brudnych interesów) ludzi.
Macie własne rozumy, więcej pisać nie muszę...
|
Według mnie jeśli trójka muszkieterów z TSu nie pójdzie po rozum do głowy to skończy się to w ten sposób.
- Zaorana zostanie Wisla SA ( już powoli widać że koniec, zacisneła się pętla PZPNu i prezydenta
Sprawa Hartlinga przeciwko Allalega, plus sprawa przeciwko TSowi mogą ciągnać się latami tym bardziej że Panowie mają akcje a ani PZPN ani Majchrowksi nie pójdą na rękę TSowi teraz.)
- zaorane zostanie Towarzystwo Sportowe bo przecież ich działalność od dawna to podchodzi pod zarząd komisaryczny.
- zabiorą im te tereny warte 100 baniek
- cała ekipa dolączy do ekipy Miśka i skończy z zarzutami prokuratorskimi
- zaorane zostanie SKWK
- zorana zostanie WSH do reszty
Ogólnie widać że zacisnęła się pętla całego środowiska. Vanna Le, Hartling, Pietrowski ich po prostu wyruchali. Celowo doprwadzili status prawny Wisly do takiego stanu możliwe, że teraz będą chcieli renegocjować deal, do którego będą chcieli dokooptować tereny. Gang Olsena ich załatwił. To nie debile tylko geniusze na to wychodzi.