Wyświetl pojedynczy post
eloelo
Member
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17252
Stary 05.01.2019, 08:47
Nie rozumiem rozczarowań i irytacji po konferencji. Przecież Wisła cały czas jest oplątana mackami TS'u i nie po to bandyci wprowadzili większość delegatów żeby teraz na władze Wisły wybierać obcych (czyt. nie reprezentujących ich brudnych interesów) ludzi.
Macie własne rozumy, więcej pisać nie muszę...
Odpowiedz cytując