Wyświetl pojedynczy post
semion
Junior Member
 
Od: 03.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17249
Stary 05.01.2019, 08:38
Wg mnie przed Wisłą nie ma żadnej przyszłości. Jeśli nawet prokuratura i policja boją się podejmować jakichkolwiek działań przeciw WSH to o czym my mówimy? Tego klubu nigdy się nie oczyści - albo dalej będzie pralnią pieniędzy dla gangów albo nie będzie go w ogóle. Stadium choroby jest tak zaawansowane, że raka toczącego organizm nie usunie się tak prosto.

A Leśnodorski ma łeb na karku i wie, że może z Wisły wyciągnąć za darmo wielu piłkarzy.
Odpowiedz cytując