|
Wg mnie przed Wisłą nie ma żadnej przyszłości. Jeśli nawet prokuratura i policja boją się podejmować jakichkolwiek działań przeciw WSH to o czym my mówimy? Tego klubu nigdy się nie oczyści - albo dalej będzie pralnią pieniędzy dla gangów albo nie będzie go w ogóle. Stadium choroby jest tak zaawansowane, że raka toczącego organizm nie usunie się tak prosto.
A Leśnodorski ma łeb na karku i wie, że może z Wisły wyciągnąć za darmo wielu piłkarzy.
|