Wyświetl pojedynczy post
koniak
Senior Member
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17245
Stary 05.01.2019, 08:03
graficiarz napisał(a):Wyświetl post
Zastanawiałem się jakie Jadczak ma intencje. Napisałem mu bez złośliwości na Twittera . Czy napisał choć raz pozytywnie o Wiśle. Bo 99% procent to są normalni kibice. Prowadza rożne akcje i wymieniłem jakie. Napisałem że na rozliczenia przyjdzie czas A on mnie zablokował.
Uzyskałeś jednoznaczną odpowiedź na swoje pytania.
Odpowiedz cytując