graficiarz napisał(a):

|
Zastanawiałem się jakie Jadczak ma intencje. Napisałem mu bez złośliwości na Twittera . Czy napisał choć raz pozytywnie o Wiśle. Bo 99% procent to są normalni kibice. Prowadza rożne akcje i wymieniłem jakie. Napisałem że na rozliczenia przyjdzie czas A on mnie zablokował.
|
Uzyskałeś jednoznaczną odpowiedź na swoje pytania.