Wyświetl pojedynczy post
graficiarz
Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Gmina Zabierzów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17243
Stary 05.01.2019, 07:09
Zastanawiałem się jakie Jadczak ma intencje. Napisałem mu bez złośliwości na Twittera . Czy napisał choć raz pozytywnie o Wiśle. Bo 99% procent to są normalni kibice. Prowadza rożne akcje i wymieniłem jakie. Napisałem że na rozliczenia przyjdzie czas A on mnie zablokował.
ZABIERZÓW WIERNY WIŚLE
Odpowiedz cytując