|
Lesnodorski nigdy sie nie kryl ze Wisla miala duzo uroku dla niego. Jaki ma interes w tym wszystkim sam nie wiem. Moze narty mu sie troche juz nudza i potrzebuje cos z wieksza adrenalina, po prostu nie wiem. Ale co wiem jest to ze wrecz wbiega do budynku ktory jest pozarty pozarem w momencie gdzie ci co niby kochali ten budynek podpalili go.
I za to ma ode mnie respekt bo na koniec dnia wiemy ze on ma kompetencje i kontakty ktore realnie moga nam pomodz w najgorszym momencie w historii tego klubu. Ryzyko ktore bierze jest o wiele wieksze niz nagrode jako dostanie jezeli jego plan sie uda.
|