|
W normalnych warunkach, potraktowałbym Pana Leśnodorskiego jak konia trojańskiego. Ale to co się dzieje z Wisłą, to nie są normalne warunki. Nie mamy już chyba nic do stracenia. Jego deklaracja, że pomaga Wiśle za darmo, nie znaczy, że bezinteresownie. Nie zdziwię się, jak po całej akcji zobaczymy naszego czołowego piłkarza w koszulce Legii. No ale cóż, nie ma nic za darmo. Przeraża mnie naiwność wielu użytkowników forum, którzy przyjmują za pewnik każdy "artykuł" naszych pseudo dziennikarzy z Białońskim i Migą na czele. Obaj udowodnili wielokrotnie, że nie mają pojęcia o czym piszą, wielokrotnie zaprzeczając samemu sobie, niejednokrotnie dementując samego siebie. Traktowanie zaś poważnie oświadczenia niejakiego Hartinga (lub gościa który się za niego podaje) nie jest warte komentowania. Wierzę natomiast, że wygrzebiemy się z tego bagna a winnymi zaistniałej sytuacji, zajmą się odpowiednie służby.
|