Wyświetl pojedynczy post
Szelu_BRW
Member
 
 
Od: 12.2018
Skąd: Krk/Wwa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17231
Stary 05.01.2019, 01:49
nero napisał(a):Wyświetl post
Jaki poważny inwestor korzysta z takich firm pośredniczących? Nikt nie powierzy tym ludziom nawet używanego Fiata Uno, a co dopiero 12 mln.
Uświadomcie sobie, że to są słupy bo robienia zamieszania i tyle.
Też mi się wydaje że ludzie podstawieni, ale k...a mać... Fiata Uno to Ty szanuj...
Odpowiedz cytując