nero napisał(a):

Jaki poważny inwestor korzysta z takich firm pośredniczących? Nikt nie powierzy tym ludziom nawet używanego Fiata Uno, a co dopiero 12 mln.
Uświadomcie sobie, że to są słupy bo robienia zamieszania i tyle.
|
Też mi się wydaje że ludzie podstawieni, ale k...a mać... Fiata Uno to Ty szanuj...