Yggdrasil napisał(a):

Leśnego mogli tu "przysłać" przecież zarówno komisja ligii, pzpn czy nawet pośrednio canal+. Duzi gracze, którzy nie mogą się bezpośrednio zaangażować do tego stopnia, a których interesy ucierpią z powodu braku Wisły w Eklasie.
On tego napewno nie robi za darmo, ale odpowiednią zapłatę od odpowiednich ludzi sobie odbierze..przy czym to nie musi wcale być Wisła i tutaj możemy tylko zyskać
|
I co i rozmawia z kimś kto mówi, że Sharks nie ma wpływu na Wisłe ? Taki człowiek ma zerową wiarygodność. Dajmy na to ktoś przejmie w końcu tą SA. Mija rok, dwa, trzy może 5, wszystko się ucisza i uspokaja, powracają bardziej liberalne rządy, patola może zatęsknić za dawnymi czasami, znowu zaczną się naciski na ewentualnych nowych włodarzy.