Jery napisał(a):

|
Wg mnie to jest jedyna racjonalna hipoteza.
|
Jaki poważny inwestor korzysta z takich firm pośredniczących? Nikt nie powierzy tym ludziom nawet używanego Fiata Uno, a co dopiero 12 mln.
Uświadomcie sobie, że to są słupy bo robienia zamieszania i tyle.