|
@lazy
@Jery
Dupa - za przeproszeniem - a nie hipoteza. Powtórzmy fragment:
"Noble Capital Partner i tymczasowy prezes Wisły pan Pietrowski pragną przekazać swą konsternację, złość i zaskoczenie, jakimi jest całkowity brak kontaktu ze strony Alelega Luxembourg, w związku zamknięciem wspólnego przejęcia akcji Wisły Kraków SA.
Staraliśmy się niestrudzenie uzyskać informacje na temat miejsca pobytu pana Vanna Ly, ale nic nie wskóraliśmy poza bzdurnymi wymówkami.
Postępowanie pana Ly postawiło każdego z nas w ekstremalnie trudnej sytuacji wobec faktu, że Alelega miała być wiodącym inwestorem.
NCP i pan Pietrowski zainspirują zarówno cywilne, jak i kryminalne postępowanie śledztwo przeciw Aalelega Luxembour i panu Ly".
Hulk i Łysy są w....ieni na Ly, bo MIAŁ ZROBIĆ PRZELEW! Zauważcie wreszcie, że jedyne pretensje, jakie mają do TS-u, dotyczą olania umowy z nimi. NIE TWIERDZĄ, że TS nie ma podstaw do ubiegania się o kasę!
|