nero napisał(a):

Jeżeli przyjmiemy wersję, że klubem rządzi WSH to nadal gramy w to co chcą. Dlaczego?
1. Na konferencji widzimy ludzi z TS.
2. Ludzi, który na konferencji nie mają jaj powiedzieć, że klub został rozkradziony. Nie mówią bo się boją.
3. Nowa umowa na siłownie wiadomo z kim podpisana. Kobieta się wycofała, nie wiedziała co ją czeka ze strony dziennikarzy.
4. Słupy z umowy z Kambodży nie odpuszczają, zaraz po konferencji zamierzają walczyć o firmę zadłużoną po uszy pomimo tego, że nie mają kasy.
Panowie jest po staremu. jest bo sprawa nie jest łatwa.
Napisałem to by nikt się nie łudził, że idzie jakieś nowe rozdanie, przełom itp.
|
No wlasnie kolejna sprawa - rozliczli finanse czyli dlugi. Ile i za co. Spoko. Ale dlaczego ani slowa o przychodzach nie bylo? Ile do tej pory klub otrzymal? Od Ekstraklasy, z biletow, od sponsorow itd? I gdzie te pieniadze sa do kur#% nedzy skoro najwiekszaa czesc wydatkow klubu pilkarskiego, a wiec wynagrodzenia pilkarzy nie byly realizowane. Jedyne co, to ze otrzymamy 1,6mln jesli dogramy sezon i skonczymy na 8 mijescu. Ale co z reszta, ktora do tej pory otrzymalismy. I tez zadnego dziennikarzyny by o to zapytac.