Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17213
Stary 05.01.2019, 00:41
Człowiek jest już tym wszystkim po prostu zmęczony...

Róbcie co chcecie, szukajcie inwestora, piłkarze niech odchodzą.
Trzeba chyba przyjść tu za miesiąc przed startem ligi i zobaczymy co żeście dobrego wymyślili.

Patrząc przez pryzmat dziecinady na dzisiejszej konferencji - nic dobrego nas nie spotka. Nie sądzę, żebyśmy to całe bagno usuneli z klubu.
A tylko wtedy jakakolwiek pomoć Leśnego ,czy innych ludzi ma sens.
Odpowiedz cytując