|
Człowiek jest już tym wszystkim po prostu zmęczony...
Róbcie co chcecie, szukajcie inwestora, piłkarze niech odchodzą.
Trzeba chyba przyjść tu za miesiąc przed startem ligi i zobaczymy co żeście dobrego wymyślili.
Patrząc przez pryzmat dziecinady na dzisiejszej konferencji - nic dobrego nas nie spotka. Nie sądzę, żebyśmy to całe bagno usuneli z klubu.
A tylko wtedy jakakolwiek pomoć Leśnego ,czy innych ludzi ma sens.
|