Wyświetl pojedynczy post
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17210
Stary 05.01.2019, 00:36
FrankDrebinTSW napisał(a):Wyświetl post
Wiesz w sumie dla Warszawy to wiekszy powod.do dumy niz gdyby nas spuszczono w niebyt. Zresztą po cenie za Carlitosa to juz mozna sie uznac z bycie klubem satelickim .
Jak juz o teoriach spiskowych mowimy - to w kilku postach sie przewinelo, ze tak naprawde nie wiemy ile Carlitos kosztowal. A widzac co ta kur#% Saraszmata robila nie zdziwilbym sie kompletnie jakby sie okazalo, ze nie 450 a np milion, ale w innej formie.
Odpowiedz cytując