@VanBasten
Jak to nie wiemy? "Postępowanie pana Ly postawiło każdego z nas w ekstremalnie trudnej sytuacji wobec faktu, że Alelega miała być wiodącym inwestorem". Vanna miał wysłać przelew, a zniknął! Żadnej wieści dla reszty Gangu! Ta reszta nie twierdzi, że Wisła nie miała prawa domagać się przelewu bez względu na okoliczności. Rozumiesz już?
Postępowanie pana Ly postawiło każdego z nas w ekstremalnie trudnej sytuacji wobec faktu, że Alelega miała być wiodącym inwestorem
Czytaj więcej na
https://sport.interia.pl/klub-wisla-...mpaign=firefox