Wyświetl pojedynczy post
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17206
Stary 05.01.2019, 00:27
FrankDrebinTSW napisał(a):Wyświetl post
Nie no juz nie przesadzajmy, bedziemy spiewac ole ole oleola?
Zwykle brawa na poczatek i brak antydopingu mysle by wystarczyl.
Odpowiedz cytując