Wyświetl pojedynczy post
VanBasten
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17205
Stary 05.01.2019, 00:26
rmar napisał(a):Wyświetl post
@lazy


Ale po tym teatrzyku Hulka Hogana i Łysego Idioty jedno teraz nie ulega wątpliwości - żadnego przelewu nie było, choć MIAŁ BEZWZGLĘDNIE BYĆ! I choćby nie wiadomo co teraz wymyślał filipski lub jemu podobni, Gang Olsena z umowy się nie wywiązał - bez żadnych klauzul zawieszających nakaz wpłaty 12 mln zł.
Właśnie tego nie wiemy bo nie znamy umowy . A TS jakoś niechętny jest do ujawnienia a ponoć jest juz nie ważna i można by to zrobić .
Odpowiedz cytując