rmar napisał(a):

@lazy
Ale po tym teatrzyku Hulka Hogana i Łysego Idioty jedno teraz nie ulega wątpliwości - żadnego przelewu nie było, choć MIAŁ BEZWZGLĘDNIE BYĆ! I choćby nie wiadomo co teraz wymyślał filipski lub jemu podobni, Gang Olsena z umowy się nie wywiązał - bez żadnych klauzul zawieszających nakaz wpłaty 12 mln zł.
|
Właśnie tego nie wiemy bo nie znamy umowy . A TS jakoś niechętny jest do ujawnienia a ponoć jest juz nie ważna i można by to zrobić .