Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
adfurle
Senior Member
Od: 09.2018
Offline
#
17199
05.01.2019, 00:20
heoij
napisał(a):
To ten gość o którym wspomniał dzisiaj Wisłocki, że zbiera kasę?
50 tysięcy to kropla w Wiśle, ale dobre i to
No ale ponoć już są 3 darowizny po 50 tysięcy.
adfurle
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do adfurle
Znajdź inne posty napisane przez adfurle