Wyświetl pojedynczy post
rmar
Junior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17197
Stary 05.01.2019, 00:17
@lazy


Ale po tym teatrzyku Hulka Hogana i Łysego Idioty jedno teraz nie ulega wątpliwości - żadnego przelewu nie było, choć MIAŁ BEZWZGLĘDNIE BYĆ! I choćby nie wiadomo co teraz wymyślał filipski lub jemu podobni, Gang Olsena z umowy się nie wywiązał - bez żadnych klauzul zawieszających nakaz wpłaty 12 mln zł.
Odpowiedz cytując