Wyświetl pojedynczy post
VanBasten
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17196
Stary 05.01.2019, 00:16
A swoją droga to dzisiejsze oświadczenia Hartlinga tez daje do myślenia bo wygląda na to , że on też został wyrolowany . I to dalsze upieranie się przy kupnie klubu tez mnie zastanawia bo może sytuacja nie jest taka czarno biała jak nam się wydaję , W tej sytuacji bardzo chciałbym zobaczyć tą umowę a szczególnie warunki jakie musiała spełnić Wisła aby umowa doszła do skutku . Bo my patrzymy tylko przez pryzmat 12 mln które miał przelać inwestor a może jest druga strona medalu , której teraz ie znamy ? To tylko przypuszczenie które mi się zrodziło jak widzę upór szweda w tej sprawie . Przypomnę tylko , że teraz łatwo jest bić w nich jak w murzyński bęben ale pamiętam te wypowiedzi byłych piłkarzy którzy z optymizmem na to patrzyli a z tego co dzisiaj usłyszałem były też , może nie tyle naciski co rekomendacje pozytywne ze strony sztabu i piłkarzy . Więc może jednak było coś na rzeczy ? Może nie było to takiej s-f na jakie wygląda . Nie wiem .Może szczegóły umowy pomogłyby to zrozumieć
Odpowiedz cytując