|
Dwóch klaunów działa nadal:
Postępowanie pana Ly postawiło każdego nas w ekstremalnie trudnej sytuacji wobec faktu, że Alelega miała być wiodącym inwestorem.
NCP i pan Pietrowski zainspirują zarówno cywilne, jak i kryminalne postępowanie śledztwo przeciw Aalelega Luxemboug ipanu Ly.
Jednocześnie przepraszamy stronę sprzedającą akcje, kibiców i innych zaniepokojonych. Zamierzamy wszystko wyjaśnić pracujemy nad alternatywnym rozwiązaniem.
O naszych zamiarach poinformowaliśmy stronę sprzedającą klub - TS Wisła, oczekujemy od niej współpracy i dotrzymywania postanowień, jakie zostały zawarte w umowie.
Ostatnio edytowane przez Harcownik : 05.01.2019 o godz. 00:01.
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
|