Wyświetl pojedynczy post
Harcownik
Senior Member
 
 
Od: 08.2017
Skąd: Ex- Strefa szybkich Adidasów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17172
Stary 04.01.2019, 22:51
Parę cytatów czyli połączenie gówna i prawdy to gówno prawda...


1 Nie wiemy nic o wpływach z meczu z Lechem bo nie analizowaliśmy konta... Za mecz z amicą 700 tys . to wiedzą ! wydatki 300 tys . to wiedzą ! nie wiedzą za to gdzie jest 400 tys...


2 Na koncie jest w tej chwili 51 tys złotych
20 min później
nie mieliśmy czasu zapoznać się z bilansem i wykazem konta


3 Czy którykolwiek z Panów ma kontakt z prezes Sarapatą?
- Nie, w chwili obecnej nie
- Czy próbowaliście się Panowie z nią kontaktować?
- Nie (WTF!!!)


4 Michlewicz na pytanie czy złożą zawiadomienie do prokuratury o niegospodarność od razu zaczął ściemniać że za wcześnie na takie działania. Na temat umowy z tymi 3 klaunami też twierdzi że umowa była skonstruowana poprawnie. (Michlewicz to znajomy Saparaty ze studiów podobno).


5 - Czy rozważali Panowie przeprowadzenie audytu i złożenie zawiadomienia do prokuratury?
- Za wcześnie na to. Dodam jeszcze, że nie mają w zasadzie tym się czasu zająć ... bo są w rozjazdach


6 Info po konferencyjne: Z tych 910 tysięcy dla zarządu @WislaKrakowSA wypłacono ogromną większość, około 90 procent.


7. Michlowicz: Nie jestem w stanie ocenić zachowania prezes Sarapaty. Nikt z nas nie ma z nią kontaktu


8. Michlowicz: Za umowę nie jest odpowiedzialna tylko pani prezes. Pracowali nad tym też inni pracownicy, osoby współpracujące. Od samego początku zaznaczyliśmy, że staramy się nie mieszać profesji, dlatego wspieraliśmy się prawnikami zewnętrznymi. Umowa została skonstruowana w poprawny sposób, nie z tego wynikają nasz problemy.


9 Wydanie akcji nie wpływa na stan prawny. Kancelarie mówiły, że najlepiej akcje byłoby dać do tzw depozytu, ale kontrahenci nie zgodzili się na to.


10 A na deser podśmiechujki Wisłockiego - klub się wali a ten wchodzi uchahany, żartuje sobie, śmieje się...WTF?! (swoją droga to akurat dobrze brzmi: Wisłocki prezes Wisły) i komentarz Kwaśniewskiego po konferencji: "bez sensu to wszystko", dobrze wyłapany przez kamery.
Ostatnio edytowane przez Harcownik : 04.01.2019 o godz. 22:53.
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
Odpowiedz cytując