Wyświetl pojedynczy post
VanBasten
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17170
Stary 04.01.2019, 22:32
Powtórzę po raz kolejny : Leśnodorski deklarował pomoc prawną na wygrzebanie się z bagna i głupich umów . Ale nie obiecywał Ligi Mistrzów tylko realnie wspomniał , że należ klub wyprowadzić na prosta i w pewnym sensie chyba nauczyć TS jak się takim klubem zarządza i powiedział jasno , że wtedy restart z IV ligi jest możliwy . Więc nie oczekujcie cudów .
Owszem po dzisiejszym dniu zapalił się jakiś płomyczek nadziei , że może z tego da się wycisnąć coś więcej i jest jeszcze jakaś nikła szansa na utrzymanie Wisły w ESA skoro pojawiają się chętni do pomocy . Myślę , że pojawienie się Leśnego , brak licencji , ostre wypowiedzi Bońka dają szansę potencjalnemu inwestorowi na to , że ten klub pójdzie w stronę normalności i jest sens mu pomóc . Tak ja to odbieram a jak będzie ....zobaczymy
Odpowiedz cytując