Wyświetl pojedynczy post
grosz
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17162
Stary 04.01.2019, 21:55
Ktoś na twitterze trafnie napisał że "Pierwszą decyzją nowego zarządu powinno być wyburzenie trybuny C"
Skoro Misiek jest w pierdlu a Leśnodorski zawitał w Krakowie to teraz jego kumpel Staruch bedzie prowadził doping wśród kumatych.

1. Chciałbym wiedzieć czy LMM, Sarapata, cały TS byli szantażowani, grożono im śmiercią, to jedyna okoliczność łagodząca tego czego sie dopuścili

2. Wszystkie akcje prowadzone w internecie, zbiórki w internecie był de facto na potrzeby nie Wisły tylko Miśka,


Jedyna szansa na zmianę to jeśli TS, i kumaci SKWK skończą na śmietniku historii
Odpowiedz cytując