Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17159
Stary 04.01.2019, 21:50
heoij napisał(a):Wyświetl post
Wystarczyło się od nich odciąć, nic więcej, a nie mówić, że problemu nie ma, bo każdy wie, że on istnieje. Jakoś dzisiaj jeden z adwokatów nie bał się złożyć zawiadomienia do prokuratury, a tu wystarczyło powiedzieć tylko parę zdań, nic więcej.


A tak wyszło jak wyszło, czyli po staremu:
Ale jak sie oni maja odciac od nich jak oni siedza w gabinetach pietro nizej miedzy holem glownym a restauracja u Wislaków

Ich trzeba z tamtąd wywalic a nie sie odcinać czy potepiac bo to nic nie da jedynie narobi problemów tym ludziom z zarzadu
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując