Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17148
Stary 04.01.2019, 21:11
Generalnie nie spodziewałem się niczego innego po tej konferencji. Jeśli oczekiwaliście na osądzenie oraz publiczną egzekucję winnych to... czekajcie dalej na przelew od wietnamczyka.

Abstrahując od tego jaki mają plan panowie z konferencji to tak czy siak nie mogli nikogo osądzić i konkretnie wskazać paluchami nawet jeśli coś wiedzą.

Jeśli faktycznie chcą, aby Wisła częściowo wstała z ziemi (nawet nie z kolan!) to właśnie cisza i "nie wiem nic" jest wskazana.

Jak sobie to wyobrażaliście>? Że Wisłocie powie: Marzena nakradła, na odchodne przytuliła tyle i tyle, Misiek zrobił lub nie zrobił to i to Przecież jakby tak powiedzieli to mieliby kuku na starcie i nic by nie zdziałali...

Są inne priorytety, a za taki stan rzeczy oczywiście każdy powinien beknąć w odpowiednim czasie.

Dla mnie ważniejszy byłby ratunek Wisły niż szukanie bata na Marzenke w tym konkretnym czasie, w którym jesteśmy.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 04.01.2019 o godz. 21:27.

Odpowiedz cytując