maaarcin napisał(a):

|
Możesz napisać konkretnie o co Ci chodzi? Bo piszesz jakieś jednozdaniowce, z których nie wiadomo co chcesz przekazać i do kogo piszesz.
|
Pan Wislocki, stremowany, bez doswiadczenia w takich eventach, nie ma co sie czepiac, probowal.
Tak priorytet to teraz ratunek a nie babranie sie w gownie.
Tak potrzebne jest nowe otwarcie ale wyszlo conajmniej smiesznie po wypowiedzi przybocznego, ze zapewnia, iz powiazan nie ma.
"Boczni obroncy" - moje wrazenie, sliscy ludzie - to byla konfa gdzie nie powinny padac stwierdzenia:
nie wiem
nie mozemy ujawnic
czy wszyscy mamy po kolei przepraszac
wszystko bylo sprawdzone przez sztab ludzi i firmy zewnetrzne
nie ma zadnych zwiazkow z bandyterka
tylko:
sprawdzimy
zobaczymy, czy umowa na to pozwala
przepraszamy po stokroc
sprawdzalismy jak widac nie wystarczajaco
sprawe powinny sprawdzic odpowiednie organy
Nie wiem, ktory to pismak ale to pytanie" Ok, skoro wszystko bylo po kolei ok to czemu Wisla jest w tym miejscu" - MIAZGA.
Usmieszki - pewnie nerwy. Zdarza sie, kazdy reaguje inaczej.