Dzimi napisał(a):

Po konferencji wiemy, że:
- utrzymanie drużyny, obiektów, zwykłych pracowników klubu to 1,2 mln zł miesięcznie. Niecałe 15 mln zł rocznie. Wydaje mi się, że suma wpływów z C+, wpływów z biletów za cały sezon, plus wpływów reklamowych (station, sponsor) to będzie jednak zdecydowanie więcej niż 15 mln złotych. To pokazuje skalę, ile pieniędzy wyparowało nie wiadomo gdzie.
|
Nie. 1,2 mln to miesięczny koszt utrzymania zawodników i sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny.
Stadion, pracownicy administracji, baza treningowa etc. etc. to są inne koszty.