Wyświetl pojedynczy post
Kryst
Junior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17141
Stary 04.01.2019, 20:52
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
Po konferencji wiemy, że:
- utrzymanie drużyny, obiektów, zwykłych pracowników klubu to 1,2 mln zł miesięcznie. Niecałe 15 mln zł rocznie. Wydaje mi się, że suma wpływów z C+, wpływów z biletów za cały sezon, plus wpływów reklamowych (station, sponsor) to będzie jednak zdecydowanie więcej niż 15 mln złotych. To pokazuje skalę, ile pieniędzy wyparowało nie wiadomo gdzie.
Nie. 1,2 mln to miesięczny koszt utrzymania zawodników i sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny.

Stadion, pracownicy administracji, baza treningowa etc. etc. to są inne koszty.
Odpowiedz cytując