Deha napisał(a):

|
chodzi mi o nową radę i próby przebicia się pytań SOCIOS. ale ku...zapisujcie się i wspierajcie[nowy k..Prezio]
|
No ale co radę i co z tymi pytaniami? Odpowiedź w sprawie rady masz wyżej. Odpowiedzi na niektóre pytania Socios były. Klub zadeklarował również, że na wszystkie odpowie na piśmie.
Ogarnij się człowieku... Albo napisz konkretnie o co Ci chodzi.