Tavez napisał(a):

|
Czyli zamiast tego mamy sobie usiąść, rozpłakać się i poddać? To jest lepsze?
|
Nie jest ale to nie znaczy, że każdy kto się czuje oszukany za ostatnie lata (ja sie czuje, za konkretne pieniadze poza biletami/karnetami) ma od razu iść na Kałuży kibicować. Mam absolutny brak zaufania do kogokolwiek kto miał z wisłą coś wewnętrznie wspólnego od strony finansowej od wakacji 2016 roku. Mogę? mogę. i dzisiejsza "konferencja" mnie w niczym nie przekonała.
albo mamy chujowy TS ( co sami potwierdzaja uciekajac sie do zewnetrznych prawnikow) albo mamy przestępczy TS który współdziałał z zarządem WK S.A. i doprowadził do tego co mamy teraz. ja sie nie chce klasc i siadac i plakac ale po prostu .... mnie strzela a dzisiejsza konferencja nie dala mi nic nadziei na to ze ktos wie co robi.