Wyświetl pojedynczy post
Dzinus
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17126
Stary 04.01.2019, 20:30
tklamka napisał(a):Wyświetl post
tak wysylajmy sie na kaluzy jeden po drugim. daleko to wisle zaprowadzi. przytomnosci troche. wysylanie na kaluzy przypomina mi bardzo czasy monopolu na swieta racje objawiona tych ktorzy dzis okazuja sie grabarzami wisly. no ale im wisla .....m wisi. wam tez?
Czyli zamiast tego mamy sobie usiąść, rozpłakać się i poddać? To jest lepsze?
Odpowiedz cytując