|
Widać ze sporo osób na tym forum nie ma doświadczenia z przemówieniami publicznymi. Rafał Wisłocki także jest w tej dziedzinie nowicjuszem, stąd załamujący się głos i te uśmiechy - trema go zjadła.
Ja to czytam tak ze Spółka SA z ramienia TS była w całości pod łapami Marzenki i Dukata. To dlatego ta trójka ma znikną wiedzę , to był swiadomie wykreowany układ gdzie przez prawie dwa lata zdobyli wiarygodność by na ostatnie pół roku zrobić wała. Widzę że część tutaj nie ogarnia w ogóle na czym polega zależność jednej od drugiej spółki więc noe będę rozwijał tematy.
Panowie opiekowali się innymi sekcjami stad brak wiedzy, na dziś wydaje sie podstawowej. Co do braku czasu - sadze ze to prawda w obliczu tego co sie dzieje obecnie i ile rzeczy trzeba prostować.
Z umowa jesteśmy w tyłku. Nie opublikują jej bo wtedy by się zaczęła jazda bez trzymanki. Musza dobrać linię obrony ewidentnie.
Ostatnio edytowane przez Smuga85 : 04.01.2019 o godz. 20:33.
Pierwszy mecz na którym byłem:
1997/98 I liga Wisła Kraków 0:0 Stomil Olsztyn
Najlepszy mecz na którym byłem:
14.12.2011 Wisła Kraków 2:1 Twente Enschede
Najlepszy wyjazd na którym byłem:
18.09.2008 Tottenham Hotspur 2:1 Wisła Kraków
|