Tavez napisał(a):

|
100% poparcia w temacie Artur, panu F juz podziekujemy
|
tak wysylajmy sie na kaluzy jeden po drugim. daleko to wisle zaprowadzi. przytomnosci troche. wysylanie na kaluzy przypomina mi bardzo czasy monopolu na swieta racje objawiona tych ktorzy dzis okazuja sie grabarzami wisly. no ale im wisla .....m wisi. wam tez?