Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17111
Stary 04.01.2019, 20:17
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
A ja dobrze usłyszałem, że ktoś z Socios wszedł do zarządu? Tak z ciekawości dopytuję... z tymi ludźmi? Którzy na razie niczego nie chcą wyjaśniać? I rozumiem, że to Socios(jako całość, a nie tam kilku ludzi) podjęło taką decyzję(bo w końcu ten ktoś reprezentuje Socios)?
To nie jest tak, że "ktoś z Socios wszedł do Zarządu" na zasadzie, że Socios kogoś tam delegowali.
Do Socios może zapisać się każdy.
Jeśli faktycznie ktoś w zarządzie jest w Socios, to z własnej woli, a nie z nadania Socios.

I jeśli jest tam ktoś, kto jest jednocześnie w Socios, to nie znaczy, że Socios utożsamia się z zarządem.
Jako członek zarządu TS czy SA nie ma on przez to żadnego bardziej znaczącego głosu w Socios a i Socios nie steruje nim z drugiego rzędu.

Przestańcie się dopieprzać do jedynej transparentnej organizacji, która chce z pieniędzy swoich członków transparentnie pomagać Wiśle, a nie ją doić.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując