Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17110
Stary 04.01.2019, 20:16
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
A ja dobrze usłyszałem, że ktoś z Socios wszedł do zarządu? Tak z ciekawości dopytuję... z tymi ludźmi? Którzy na razie niczego nie chcą wyjaśniać? I rozumiem, że to Socios(jako całość, a nie tam kilku ludzi) podjęło taką decyzję(bo w końcu ten ktoś reprezentuje Socios)?
Jest członkiem Socios a nie reprezentuje Socios chyba za o czymś nie wiem, żaden przedstawiciel stowarzyszenia.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując