was napisał(a):

|
Dokładnie, mogło to wynikać ze stresu i chęci jego rozładowania w jakiś sposób. Wynika to oczywiście z braku doświadczenia w takich sytuacjach, a nie można mu tylko na tej podstawie odbierać dobrych chęci. Zdecydowanie wypadł najlepiej ze wszystkich.
|
No ja tez go odebrałem pozytywnie i naturalnie i to nie byly przygotowne odpowiedzi.
Ale wiekszosc klepie ze to juz koniec ,no to kończcie i płaczcie,za zamiast myślec i zrobić cokolwiek, nawet zapis do Socios .