|
Dokładnie chcą coś zrobić. Większość tylko siedzi i klepie negatywne komentarze. Taki nasz naród niestety jest byle dowalić drugiemu. Na rozliczenia przyjdzie czas. Bo wiadomo ze jakieś tam związki są. Na ukaranie winnych trzeba czasu a tego nie mamy
|