Wyświetl pojedynczy post
TSWojtas
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2005
Skąd: NBZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17091
Stary 04.01.2019, 19:49
Witam

Trzeba spłacić piłkarzy na których Nas będzie stać w biedzie czyli z obecnej kadry to :

jeden z bramkarzy Lis lub Buchalik

obrona : Bartosz,Grabowski,Wasilewski,Świątko - ewentualnie Palcic jeśli mało zarabia

pomoc: Laskoś ,Plewka,Kostal,Śliwa

atak: Brożek, Kolar jeśli mało zarabia

Do tego ściągnąć Chorążke,Słomkę i Drzazgę

Sprzedać Imaza i Wojtkowskiego jeśli będą chętni na nich jeśli nie kombinować kasę by dograli do końca sezonu i sportowo powinna Wisła się spokojnie utrzymać.

Pozdrawiam


aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
Odpowiedz cytując