|
Witam
Trzeba spłacić piłkarzy na których Nas będzie stać w biedzie czyli z obecnej kadry to :
jeden z bramkarzy Lis lub Buchalik
obrona : Bartosz,Grabowski,Wasilewski,Świątko - ewentualnie Palcic jeśli mało zarabia
pomoc: Laskoś ,Plewka,Kostal,Śliwa
atak: Brożek, Kolar jeśli mało zarabia
Do tego ściągnąć Chorążke,Słomkę i Drzazgę
Sprzedać Imaza i Wojtkowskiego jeśli będą chętni na nich jeśli nie kombinować kasę by dograli do końca sezonu i sportowo powinna Wisła się spokojnie utrzymać.
Pozdrawiam
aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
|