Wyświetl pojedynczy post
sandbender
Graf Zero
 
 
Od: 08.2004
Skąd: stamtąd :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17085
Stary 04.01.2019, 19:46
Trochę żartów poleciało:
1. "Normalnie praktyka jest taka, że akcje trafiają do depozytu, ale oni się nie chcieli zgodzić, no to już ch.j, machnęliśmy ręką i im daliśmy bo inaczej by nie było dealu".
2. "Zanalizowaliśmy konto i wyszło, że mamy 51k PLN."
3. "Nie wiemy nic o wpływach z meczu z Lechem bo nie analizowaliśmy konta."
4. Zapomnieli powiedzieć, że powołano też nową radę nadzorczą (szept: "a dobra to powiedzmy")

Jedyny gość, który uwiarygadnia całą tą historię to jest Leśnodorski.
Odpowiedz cytując