Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Martineq
Senior Member
Od: 11.2006
Offline
#
17082
04.01.2019, 19:42
https://twitter.com/MateuszMiga/stat...58834654646272
Tyle w temacie. Za te pieniądze można by istotną część zawodników spłacić.
Martineq
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Martineq
Znajdź inne posty napisane przez Martineq