|
Nie no konferencja.. Bardzo profesjonalna, dobra jakoś transmisji, nawet widziałem jak panom płoneły twarze i uszy z tych kłamstw które mówili... Jak to już chyba można tak powiedzieć za klasykiem.......,uj, dupa i kamieni kupa.
Powód: Lit.
Ostatnio edytowane przez JacekFan : 04.01.2019 o godz. 19:43.
|