Wyświetl pojedynczy post
kha1
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Czeladź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17076
Stary 04.01.2019, 19:38
universe napisał(a):Wyświetl post
Absolutna masakra. NIKT tam nie wzbudza zaufania za zlamany grosz i.. chyba tylko dlatego mozna miec nadzieje, ze to sie jeszcze dobrze skonczy.

Kiedy po Meresinskim przejmowal TS wygladalo to mega profesjonalnie, bylismy zachwyceni...
Tu się nie zgodzę. P.o prezesa robił co mógł. Facet jest w moim wieku, w otoczeniu dopiero od pół roku. Zapewne powiedział wszystko, co tylko do tej pory uzyskał. Jedyne pretensje w jego stronę to za dużo żartów. Mnie przed monitorem ściskało w żołądku i naprawdę miałem - sorry - w d***e, z jak dużego miasta czy wsi pochodzi.
Odpowiedz cytując