Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17075
Stary 04.01.2019, 19:37
Ogólnie to można się pośmiać z tych ludzi(szkoda tylko, że to pogrzeb). Ogólnie wszystko było fajnie i cacy. Żadnych konkretów, unikanie odpowiedzi, atakowanie dziennikarzy... Nieco ponad 2 lata ich rządów i ponad 40 mln długów(w tym 24 mln do spłaty na już, tzn. do końca marca). Piłkarzy zaraz nie będzie. Nie wiadomo kto jest właścicielem Wisły(tak można wnioskować z ich zachowania, że umowa tajna, tego nie możemy mówić, itd., szykują się po prostu na spór w sądzie). Dajta spokój. Dukat i Sarapata dobrze opłacani(fachowcy najwyższych lotów! im się należało!)... Sharksi żadnego wpływu nie mają. Cuda. Aaa i dziennikarze gnębią panią, która wynajęła siłownię... haha .
Odpowiedz cytując