FraMat napisał(a):

- Skąd się wziął nowy najemca siłowni? I czy była jakaś procedura wyłaniana?
- Kilka osób się zgłosiło i wybraliśmy.
:facepalm
|
FraMat,
Daj spokój podczas pytań o siłownie oni byli przerażeni....
Jedyne co chcieli, to żeby ten temat jak najszybciej zniknął...