Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
rzodkiewka
Member
Od: 07.2013
Offline
#
17071
04.01.2019, 19:36
Można było się tego spodziewać,swój swojego kryje.Sarapata nie jest winna bo prawnicy pracowali nad umową,medialne osoby doradzały sprzedać,piłkarze naciskali i trzeba było sprzedać.Rozmywanie odpowiedzialności,jedyna nadzieja w prokuraturze.
rzodkiewka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rzodkiewka
Znajdź inne posty napisane przez rzodkiewka