|
Jezeli ta konferencja miala byc sygnalem na zewnatrz ze jest jakies nowe otwarcie to raczej nie wyszlo.
Ci goscie siedzieli caly czas w radzie nadzorczej i nie wiedza nic o spolce ktora nadzorowali. Kazde pytanie to albo nie wiedza albo tajemnica no albo na huj drazyc - zajebali to zajebali i po co drazyc temat.
|