FraMat napisał(a):

- Skąd się wziął nowy najemca siłowni? I czy była jakaś procedura wyłaniana?
- Kilka osób się zgłosiło i wybraliśmy.
|
Rzeczywiście bez sensu .... powinna się zgłosić 1 osoba za to z porządną łapówką
Framat .. ty to masz problemy.
Zazdroszcze

.