|
Pozytyw to jak ktoś wcześniej napisał początek konferencji. Negatywów więcej : nie mówię że mają być w żałobie ale te żarciki jakieś nie na miejscu. Szeptanie naszego prezesa na ucho kolegi gdy wszyscy widzowie słyszeli co mówi , parodia. Sarapata i poprzedni zarząd powinni być skrytykowani. Powinni uderzyć się w pierś przeprosić, że mogli lepiej nadzorować i każdy może popełnić błędy. Mimo wszystko rozumiem ich nerwowość, widać że dużo nerwów ich to kosztuje i zdrowia. Mimo wszystko ktoś musiał się podjąć tego zadania i szacunek że mimo wszystko to oni wystawiają się na ciosy na które najbardziej zasłużył ktoś inny.
|